03-02 Trainingskamp Sportklasse en Amateurs 13,14 15 April
Het is weer de bedoeling om 13, 14 en 15 april naar Limburg te gaan, om ons jaarlijkse trainingskamp af te werken en de puntjes op de i te zetten. Het is de bedoeling te verblijven in Landal Hoog vaals. Vrijdag vertrekken we in principe om 10.00 bij DTS. Zondagavond komen we terug. Het vervoer zal gemeenschappelijk in overleg gaan.

Vrijdag middag zullen we een paar uurtjes trainen, waarna we zaterdag de 150 km variant van de Amstel Gold Race rijden.

Zondag rijden we in overleg een paar uren en kijken we middags bij de "collega" profs. Eind van de zondag middag vertrekken we terug en eten we onderweg. Wanneer je niet kunt vertrekken op dit tijdstip of eerder vertrekt, laat me dit dan even weten.

Inbegrepen is; beddengoed, vrijdag en zaterdag avondeten vervoer en huisvesting.

Zelf zorgen voor; ontbijt zaterdag + zondag, voldoende eten en drinken om tussendoor te nuttigen (ook tijdens het fietsen). Vrijdag avond zullen we pasta / pannekoeken party houden. En op zaterdagavond is het tradioneel "Chinese avond". Zorg voor een goede fiets en verzet. (of vraag dit). Voldoende kleding warm/koud en regen.+ handdoeken. Er is een mogelijkheid om te zwemmen, dus je kunt zwemkleding mee nemen. Alle info over het park is te vinden op internet. De kosten voor het weekeinde zullen zestig euro bedragen, te betalen op de dag zelf. Bij vragen kun je contact opnemen met Rick Krijt.